web

Strony internetowe

Tworzymy estetyczne, czytelne i innowacyjne serwisy internetowe dla firm. Nasze projekty oparte są na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, gwarantujących sprawne działanie i proste aktualizowanie strony. Umożliwiamy także komunikację firmy z użytkownikami sieci za pomocą ankiet, forów dyskusyjnych, blogów i innych aplikacji. Strony firmowe naszego autorstwa utrwalają pozytywny wizerunek marki i zapewniają jej skuteczną reklamę.

Aplikacje webowe

Projektujemy aplikacje webowe, takie jak CRM, ERP czy systemy spersonalizowane. W realizowanych serwisach domyślnie stosujemy autorski panel administracyjny beeCMS, który umożliwia zarządzanie podstronami i zdjęciami oraz pozwala na dodawanie bannerów reklamowych. Oferujemy również instalację gotowych systemów, zapewniając przy tym pełną konfigurację skryptów, od zmian graficznych, po zaawansowane modyfikacje programistyczne.

Serwisy społecznościowe

Zajmujemy się realizacją oraz obsługą serwisów społecznościowych, przygotowujemy grafiki dla Facebooka i innych portali. Opracowujemy zarówno serwisy oparte na autorskich rozwiązaniach, jak i gotowych skryptach typu Dolphin, Joomla,Geeklog, Wordpress, Invision Power Board, phpBB i wiele innych. Zaprojektowane przez nas systemy nie tylko są atrakcyjne graficznie i proste w obsłudze, ale także szybkie oraz stabilne.

E-commerce

Najpopularniejszą formą e-commerce są sklepy internetowe, stanowiące najefektywniejszy sposób dystrybucji towarów i usług. W ramach budowy sklepów internetowych zajmujemy się instalacją, konfiguracją i modyfikacją skryptów darmowych oraz płatnych. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania graficznego sklepów oraz świadczenia pomocy technicznej przy wykonanych przez nas projektach.

Blogi

Tworzymy profesjonalne blogi internetowe oparte o popularny skrypt WordPress. To obecnie najnowocześniejsza osobista platforma publikacyjna, koncentrująca się na estetyce oraz efektywności. Tym samym charakteryzują się także zaprojektowane przez nas blogi, łączące znakomitą grafikę z przydatnymi pluginami. Wtyczki dodatkowo podnoszą funkcjonalność każdej strony, a tym samym pozwalają rozszerzyć możliwości bloga.

Pozycjonowanie

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach internetowych, a także prowadzeniem kampanii reklamowych Google AdWords oraz optymalizacją witryn internetowych. Dzięki temu strony znajdują się na najwyższych miejscach w rankingach wyszukiwania dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest więc ważnym elementem marketingu internetowego.