marketing

Kreacja marki

Zajmujemy się profesjonalnym kreowaniem marek, czyli budowaniem pozytywnego wizerunku firm. Nasza oferta obejmuje zarówno tworzenie rozpoznawalnych systemów wizualnych dla przedsiębiorstw,​ jak i doradztwo specjalistyczne w zakresie doboru odpowiednich form reklamy oraz jej wykonania. Sukces naszych działań opiera się na gruntownej znajomości rynku oraz specyfiki konkretnej marki.

Copywriting

Copywriting to sekret owocnego marketingu. W jego zakres wchodzi zarówno kreowanie nazw dla firm, produktów i usług, jak również pisanie ofert handlowych dla przedsiębiorstw,​ przygotowywanie tekstów reklamowych na strony internetowe oraz profesjonalnych tłumaczeń. Copywriting w naszym wykonaniu odznacza się elegancją formy i prostotą treści, które razem tworzą interesujący i skuteczny przekaz.

Kampanie strategiczne

Przygotowujemy specjalistyczne narzędzia i kanały promocji dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób lub firm. W tym celu gruntownie analizujemy rynek, grupy docelowe oraz specyfikę danej branży. Przeprowadzane działania marketingowe monitorujemy w czasie ich trwania, a po zakończeniu akcji reklamowej przygotowujemy szczegółowy raport, zawierający wyniki kampanii oraz sugestie dotyczące przyszłych działań.

Reklama w Internecie

Proponujemy różnorodne usługi e-marketingowe, w tym kampanie bannerowe, mailingowe i wirusowe, reklamę kontekstową, newslettery oraz pozycjonowanie stron. Nowatorskie i przykuwające uwagę rozwiązania osiągamy dzięki wzbogacaniu naszych reklam o elementy audio i video. Prowadzone przez nas działania marketingowe zawdzięczają swą efektywność połączeniu doskonałej grafiki i treści.

Public relations

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu public relations dla osób oraz firm. Zajmujemy się między innymi wprowadzaniem i promocją produktów i marek, organizacją kontaktów z mediami, przygotowywaniem​ konferencji prasowych oraz imprez masowych, reklamą product placement, identyfikacją wizualną, marketingiem internetowym i wieloma innymi formami nowoczesnej komunikacji masowej.

Social media

Media społecznościowe oraz blogi to obecnie najpopularniejsz​e narzędzia komunikacji z milionami odbiorców, dlatego prowadzimy działania marketingowe na Twitterze, Facebooku i YouTube. Zajmujemy się kompleksową obsługą wymienionych portali: pomagamy stworzyć na nich profile, następnie projektujemy dla nich oryginalną grafikę, a potem prowadzimy takie strony, zapewniając im regularną aktualizację.