company

O nas

Beenet jest agencją kreatywną działającą na światowym rynku już od 2008 roku. Zajmujemy się projektami internetowymi, reklamą, oprogramowaniem oraz aplikacjami mobilnymi. Wyróżniamy się innowacyjnością rozwiązań, zaawansowaniem technologicznym i oryginalnością pomysłów. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy tworzą z pasją. Dzięki nim jesteśmy najlepsi w naszej branży.

Referencje

SoundMakers

Z przyjemnością wystawiam te referencje. Współpraca układała się bardzo dobrze. Pan Paweł to zdolny i solidny programista, zlecone prace wykonane były dobrze i terminowo. Szybki i stały kontakt to duży atut, który bardzo ułatwiał zdalną pracę. Z pewnością będziemy współpracować przy kolejnych projektach. Polecam!

Robert Kolański
SoundMakers.pl

Studio 5150

Polecam Beenet. Bardzo rzetelne podejście do pracy. Zawsze na czas i konkretnie tak jak sobie tego życzy klient. Od razu czuć odpowiednie kompetencje i bardzo dobrą znajomość tematu. Jeszcze raz gorąco polecam!!

Dariusz Rybicki
Studio5150

B.M. Finanse

Powiem krótko: profesjonalista załatwił wszystko profesjonalnie...

Mariusz Baranowski
B.M. Finanse

Event Planners

Szczerze polecam usługi Pana Pawła, reprezentującego firmę BeeNET, jest słowny, konkretny, kreatywny i bardzo cierpliwy.
Strona internetowa, jaka powstawała dla moich klientów, była wyzwaniem graficznym jak i technicznym, wszystkie stawiane wymagania były realizowane. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Pawła.
Gorąco polecam.

Zuzanna Wierzchowska
EventPlanners.pl
696260991